Poszukiwana kobieta / fot. Policja

Tyska policja szuka kobiety z nagrania monitoringu. Po zakupach przy pomocy nie swojej karty, z której płacono zbliżeniowo. Mundurowi z Tychów uzyskali nagranie z monitoringu, na którym widać kobietę, która może mieć związek ze sprawą. 

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem do konta poprzez dokonanie transakcji uprzednio przywłaszczoną kartą bankomatową.

„Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem” – informuje policja. 

Reklama

Rysopis: kobieta w średnim wieku, średniej budowy ciała, włosy ciemny blond, ubrana w czerwoną koszulkę, niebieskie spodnie typu jeans, sandały.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama