Poszukiwany mężczyzna fot. Policja

W Tychach szukają mężczyzny, którego ciężko będzie rozpoznać. Tyska policja poszukuje mężczyzny w związku z prowadzoną przez mundurowych sprawą kradzieży na osiedlu „B”. Świadkowie są proszeni o kontakt z policją.

Chodzi o kradzież artykułów przemysłowych i spożywczych ze sklepu przy ulicy Budowlanych w Tychach. Straty powstałe w wyniku kradzieży oszacowano na prawie 3 tys. zł.

„W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje” – informuje tyska policja. Problem polega na tym, że mężczyzna, którego szuka policja miał nie tylko maseczkę, ale i czapkę z daszkiem. Co skutecznie utrudnia jego identyfikację, pomimo tego, że nagranie z kamer wcale nie było najgorszej jakości.

Reklama

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama