Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

Zaginął mężczyzna. Trop prowadzi do Tychów. „ Jego życie i zdrowie mogą być zagrożone”. Szuka go policja i prosi o pomoc mieszkańców.


Aktualizacja: „Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni- Oksywiu prowadzili poszukiwania 33-letniego mieszkańca Gdyni, który ostatni raz miał kontakt z rodziną 10 lipca około 16.00. Mężczyzna odnalazł się.” – Policja Gdynia.


Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 33-letniego Łukasza P. Mężczyzna ostatni raz widział się z rodziną 10 lipca bieżącego roku około 16.00. 

Reklama

„Zaginiony powiedział, że jedzie służbowo do Warszawy, jednak ostatnie logowanie pojazdu służbowego miało miejsce w poniedziałek w Tychach około 23.30. Zaginiony ma wyłączony telefon i nie ma kontaktu z rodziną. Jego życie i zdrowie mogą być zagrożone” – informuje policja. 

Mężczyzna ma około 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, zarost (wąsy i broda), brązowe oczy, bliznę na lewym przedramieniu. Ostatni raz miał na sobie krótkie spodenki jeansowe koloru niebieskiego, ciemną koszulkę z nadrukiem na klatce piersiowej, czarne, sportowe buty, może mieć szarą ramoneskę i czarny plecak.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 33-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Oksywiu tel. 47-74-21-555 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.

Reklama