Zaginiona Sara / fot. Policja

Zaginęła 23-latka. Szuka jej tyska policja. Młoda kobieta od 13 września nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu.

„Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą sprawę poszukiwawczą za 23-letnią Sarą SERRAGO. Zaginiona w czerwcu miała wyjechać za granicę do Holandii. W dniu 13 września nawiązała kontakt telefoniczny z rodziną. Następnie do chwili obecnej nie kontaktowała się ani nie powróciła do miejsca zamieszkania” – poinformowała Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Rysopis : Wiek z wyglądu 23 lata, wzrost 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała. Włosy długie ciemne, oczy brązowe, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

Reklama

Znaki szczególne : Tatuaż na udzie-symbol dziewczynki. Tatuaż nad piersiami w kształcie serca z agrafką, blizny na obu przedramionach. Tak zwany „tunel” w lewym uchu. Tatuaż na lewym ramieniu-smok.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Sary SERRAGO. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 47 85 513 86, 47 855 12 00, 347 85 512 55 lub numer alarmowy 112.