Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

Zuchwała kradzież w Tychach. Szukają sprawców odpowiedzialnych za kradzież pokaźniej ilości perfum na ulicy Wyszyńskiego w Tychach. Ze sklepu sprawcy mieli wynieść pachnidła o wartości 1600 zł.

Do zdarzenia doszło 21 września tego roku. Nieznani sprawcy ukradli 10 sztuk perfum o wartości 1600 zł. Policja udostępniła nagranie z monitoringu, na którym widać potencjalnych sprawców kradzieży. Niestety, jego jakość nie jest najlepsza.

Rysopis:

Reklama
  1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat wzrostu około 165-170 cm szczupłej budowy ciała, ubrany w luźne spodnie dresowe koloru czarnego, bluzę z kapturem koloru czarnego napisem na przodzie oraz białym paskiem na rękawach, czapeczka z daszkiem we wzory i umieszczonym na przodzie napisem NY, buty sportowe koloru czarnego oraz później T-shirt koloru bordowego z grafiką na przodzie, bez założonej czapki, pozostały ubiór bez zmian.
  2. Mężczyzna w wieku 25-30 lat wzrostu około 170-175 cm średniej budowy ciała, włosy ciemny blond, ubrany w spodnie koloru ciemnego, T-shirt koloru niebieskiego.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.