Mężczyzna napadał na sklepy w Tychach, szukają go policjanci. Tyska policja poszukuje sprawcy napaści rabunkowych na trzy sklepy na terenie Tychów. Nie chce powiedzieć co dokładnie miał ukraść mężczyzna, wiadomo, że głównie gotówkę. Policjanci nie podają też kiedy do napadów rabunkowych doszło. Na policji usłyszeliśmy jedynie, że są to „,świeże sprawy”.

– Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło w sklepach przy ul. Budowlanych, Kościuszki oraz Skośnej w Tychach. W toku postępowania uzyskano zgodę prokuratora na opublikowanie wizerunku wyszczególnionego mężczyzny, który może w tej sprawie posiadać istotne informacje  – informuje tyska policja.

Rysopis:

Reklama

Mężczyzna wiek z wyglądu około 25-30 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę z kapturem lub szarą bluzę z kapturem.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć i mogą pomóc policjantom w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt e-mailowy kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub telefoniczny 32 325 63 39 lub 112.

Reklama