Mioush, Jimek i Smolik – Scenozstąpienie. Mamy dla was bilety na Stadion Śląski

Redakcja

Mioush, Jimek i Smolik – Scenozastąpienie. Mamy dla was bilety na Stadion Śląski. To koncert, na którym trzeba być. Już 9 czerwca największy obiekt sportowy w regionie zmieni się w ogromną filharmonię. Przez scenę przewinie się 140 muzyków.

Miuosh zaprezentuje swój projekt symfoniczny, obok niego na scenie pojawią się m.in. Andrzej Smolik i Radzimir „Jimek” Dębski. Występ Miuosha oraz artystów towarzyszących będzie pierwszym  koncertem polskich artystów na Stadionie Śląskim. Miuosh postanowił w ten sposób zakończyć swoją przygodę z projektami symfonicznymi. Jednego dnia, na jednej scenie po raz ostatni będzie można usłyszeć rapera w towarzystwie filharmoników, gdzie zagra dla największej, jak dotąd, publiczności.

Na Scenozstąpieniu wystąpią także: Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Reklama

W 2015 roku Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zaproponowała nową muzykę. Do współpracy przy eksperymentalnym projekcie zaproszono dwie osoby. Jedną z nich był raper z Katowic Miuosh, drugą Radzimir „Jimek” Dębski, kompozytor wychowany w dużej mierze na muzyce rap. 3 lata później, w 2018 roku Miuosh postanowił wrócić do NOSPR. Jego twórczość zdążyła się rozwinąć przez te kilka lat. Do swojego nowego projektu symfonicznego zaprosił producenta muzycznego Andrzeja Smolika. Efekt tej współpracy okazał się ogromnym sukcesem.

Muzyczna uczta odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00.

Na koncert zapraszamy i mamy też bilety dla naszych użytkowników. Czeka na was 5 podwójnych wejściówek, do odebrania w kasie przed koncertem. W konkursie wziąć może udział każda osoba pełnoletnia, która na naszym profilu Facebookowym napisze, na jakim obiekcie odbędzie się koncert.

Wygranych ogłosimy w czwartek 6 czerwca o godzinie 16.00 na Facebooku.

Reklama