Al. Jana Pawła II / fot. Tychy24.net

Od środy duże utrudnienia w Tychach. Na al. Jana Pawła II i ulicy Andersa. Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach zapowiadają wymianę nawierzchni. Prace ruszą 5 lipca. 

„W przypadku al. JP II, frezowane będą dwa odcinki jezdni po stronie północnej: od ronda Olimpijskiego w stronę Hotelu Tychy (odcinek około 450 m), oraz od ronda Cassino do ronda Polonia. Na ul. Andersa prace prowadzone będę od skrzyżowania z ul. Burschego do ronda Dworcowego” – informuje Marcin Godzik z MZUiM Tychy. „W związku z tym, że zużyta nawierzchnia usuwana będzie z całej szerokości ul. Andersa, łącznie z pasem do parkowania, prosimy nie pozostawiać samochodów w tym miejscu” – dodaje.

 Żaden z powyższych odcinków nie zostanie wyłączony z ruchu, kierowców prosi się jedynie o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

Reklama

„Nowy asfalt położony zostanie w ciągu kilku najbliższych dni roboczych, od momentu zakończenia frezowania. Tempo prac uzależnione będzie od warunków atmosferycznych” – podkreślają urzędnicy.

Ewentualny objazd ulicą Nałkowskiej/Orzeskowej też nie jest optymalny, ponieważ trwa tam budowa parkingu. 

Reklama