Poszukiwani / fot. Policja

Pobili mężczyznę przy Wodnym Parku Tychy, ale nie udało się go okraść. Szuka ich policja. Chodzi o trzech mężczyzn, którzy w sierpniu ubiegłego roku napadli na mieszkańca Tychów na ulicy Sikorskiego, tuż przy aquaparku. Policja ciągle poszukuje agresorów. 

„Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży telefonu komórkowego pokrzywdzonego po uprzednim użyciu przemocy, a następnie trzech nieznanych sprawców pobiło go, powodując obrażenia” – informuje tyska policja. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem” – dodają mundurowi. 

Rysopis:

Reklama

1. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w spodnie dresowe koloru błękitnego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, koszulka t-shirt koloru jasnego, jasne buty sportowe.

2. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemny blond, krótka broda, ubrany w ciemny t-shirt, czerwone krótkie spodnie, ciemne buty.

3. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada krótką brodę, ubrany w bluzę z kapturem, w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, ciemne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama