Rozbój w tyskiej Żabce. Policja szuka sprawcy, który dokonali kradzieży rozbójniczej w sklepie przy ulicy Dmowskiego. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn z nagrania monitoringu, proszeni są o kontakt z policją. 

Do napaści doszło 30 listopada, około godziny 18.00. – Nieznany sprawca dokonał kradzieży artykułów o łącznej wartości 100 złotych, a następnie w celu utrzymania w posiadaniu skradzionego mienia bezpośrednio po kradzieży, uderzył pięścią w okolice twarzy pracownika sklepu – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. – W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych mężczyzn – dodaje.

Poniżej rysopisy zgodne w komunikatem policji.

Reklama

Mężczyzna w wieku około 19-22 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany w kurtkę z kapturem koloru szaro-czarnego, na głowie czapka koloru szarego, spodnie dżinsowe koloru czarnego. Twarz szczupła bez zarostu.

Drugi mężczyzna, w wieku około 20-25 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem założonym na głowie, czapkę koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru jasno niebieskiego, kilkudniowy zarost.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama