Klawiatura od komputera

Szukają chętnych w Tychach. Żeby dać im komputery i internet. Urząd Miasta Tychy poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w programie „Tychy w sieci możliwości”. W sumie potrzebne są jeszcze 4 osoby, które otrzymają sprzęt komputerowy i dostęp do sieci zaraz po zakończeniu naboru. Poszukiwane są też chętni, do utworzenia ewentualnej listy rezerwowej zainteresowanych udziałem w projekcie.

Bezpłatny projekt ma na celu walkę z wykluczeniem cyfrowym i skierowany jest do osób będących w trudnej sytuacji materialnej, rodzin wielodzietnych, zastępczych oraz niepełnosprawnych, którzy nie posiadają komputera.

– Udział w projekcie jest bezpłatny – zarówno korzystanie z komputera, jak i z Internetu nie wiąże się z żadnymi opłatami dla użytkowników przez cały okres trwania projektu – informują tyscy urzędnicy.

Reklama

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.tychywsieci.pl, w Urzędzie Miasta Tychy w punkcie informacyjnym, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz w Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerami telefonów: 32 43 82 004 oraz 32 43 82 030.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie muszą się zgłosić do 3 sierpnia 2018 r. do godz. 13:00.

 

Reklama