Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Tyska policja szuka mężczyzny, którego nagrały kamery monitoringu. Niestety, jakość nagrania nie jest najlepsza, ale widać w miarę wyraźnie twarz poszukiwanego.  

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 800 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach. W porozumieniu z prokuratorem publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. 

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, wzroście około 175 cm, ubrany w krótkie spodenki, bluzę, okulary przeciwsłoneczne, buty sportowe koloru białego, plecak.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama