W Tychach dzieci za darmo uczą się jeździć na rolkach, hulajnogach i deskorolkach. W Tychach Extreme City 2018. Dzieci będą uczyć jeździć się na rolkach, deskorolkach i hulajnogach. Do tego ciągle szkolone są maluchy „pod Żyrafą”. 

– Od 4 lipca 2018 r. do końca wakacji w każdą środę zapraszamy do skateparku w Dolinie Jaworkowej (przy ul. Jaśkowickiej) na warsztaty szkoleniowe (naukę jazdy) z instruktorami rolek, deskorolek oraz hulajnogi – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.

Terminy zajęć:
W okresie 4 lipca – sierpień 2018 roku:
Środy w godz. 16:00 – 19:00.

Reklama

W wydarzenie zaangażowało się m.in. Ministerstwo Sportu. To jednak nie jedyne zajęcia dla dzieci, które odbywają się w Tychach. Na Placu Pod Żyrafą organizowana jest także nauka jazdy na rolkach. Z „Rolek pod Żyrafą” skorzystać mogą dzieci od 4 roku życia. Uczy profesjonalny instruktor wrotkarstwa.

W lipcu i sierpniu w każdy poniedziałek swoje zajęcia mają początkujący, w czwartki zaawansowani. Nauka odbywa się w godzinach od 17:00-18:30. Należy ze sobą zabrać rolki, kask, ochraniacze na nadgarstki, łokcie i kolana.

W przypadku brzydkiej pogody i mokrej nawierzchni zajęcia są automatycznie odwoływane.

Reklama