Poszukiwani / fot. Policja

Ze sklepu w Tychach zniknął alkohol o wartości 600 zł. Szukają młodych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Do kradzieży miało dojść w jednym ze sklepów przy ulicy Wejchertów. 

Sprawa toczy się od lipca, ale do tej pory nie udało się ustalić sprawców. Obecnie policja dotarła do zapisu z monitoringu. Kogo szukają służby?

Rysopis: Pierwszy mężczyzna w wieku około 20-25 lat, ubrany w krótkie spodenki jeansowe, koszulkę t-shirt koloru czarnego z zielonymi rękawkami i białymi napisami i wzorami na tułowiu. Ponadto mężczyzna ma założoną na głowie czapkę z daszkiem koloru czarnego odwróconą do tyłu, a na twarzy czarną maseczkę ochronną, posiada plecak.

Reklama

Rysopis drugiego mężczyzny: Mężczyzna ubrany w ciemne buty sportowe z białymi sznurówkami, czarne spodenki z logiem marki „adidas”, bluzę z kapturem koloru bordowego, maseczkę ochronną na twarzy koloru czarnego. Mężczyzna ten posiada krótkie blond włosy, a przez ramię ma przewieszoną torbę sportową.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama