Poszukiwany / fot. Policja

Po pobiciu w Tychach, policja szuka trzech młodych kobiet. Nagrały je kamery monitoringu. Chodzi o pobicie, do którego doszło w lokalu na al. Jana Pawła II w Tychach. Poszkodowana kobieta doznała obrażeń ciała. 

Do zdarzenia doszło pod koniec maja około godziny 01.00. 

„Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiet, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje tyska policja. 

Reklama

Rysopis:

1. Kobieta w wieku około 18 lat, długie ciemne włosy, szczupłej budowy ciała, ubrana w czarną spódnicę mini, czarne buty, czarną, skórzaną kurtkę, po skosie z prawej na lewą ma przewieszoną torebkę.

2. Kobieta w wieku około 18 lat, długie ciemne włosy, ubrana w jasną bluzkę z krótkim rękawem, spodnie czarne, z lewej na prawą stronę ma przewieszoną torebkę. Kobieta ma założone okulary korekcyjne.

3. Kobieta w wieku około 18 lat, długie ciemne włosy, ubrana w bluzkę z krótkim rękawem koloru białego, spodnie dżinsowe niebieskie, buty białe, torebka koloru białego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama