Remont chodnika / fot. MZUiM Tychy

Tychy na remont chodników w tym roku wydadzą 2,5 mln zł. Gdzie trwają remonty? Obecnie w kilku miejscach na terenie miasta można spotkać ekipy remontowe, już szykują się do prac w kolejnych punktach na terenie Tychów.

W tym roku miasto Tychy zamierza wydać 2,5 mln zł na remont chodników. Odpowiedzialna za remonty jest firma „EKO-Ogród”, która wygrała przetarg.

Roboty prowadzone są na ul. Stoczniowców 70. Tam remontowany jest odcinek od skrzyżowania z ul. Jaśkowicką do wysokości myjni samochodowej.

Reklama

„W toku jest także wymiana nawierzchni chodnika przy ul Budowlanych pomiędzy ul. Begonii a ul. Brzechwy oraz na al. Bielskiej – fragment od ul. Jaśkowickiej do ul. Hierowskiego. Ponadto roboty prowadzone są na ul. Dmowskiego od ul. Uczniowskiej do ul. Ujejskiego wraz z drogą boczną wzdłuż budynku Dmowskiego 116-122” – mówi Agnieszka Kijas z Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów.

W najbliższym czasie ekipy remontowe pracować będą na ul. Dębowej (rejon targowiska), Cyganerii (fragmenty od G. Roweckiego do Ciasnej) i Fitelberga (strona zachodnia).

Reklama