Okradli sklep z alkoholem w Tychach. Pobili ochroniarza, który chciał ich zatrzymać. Policja publikuje wizerunki poszukiwanych w związku z tą sprawą osób.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Wejchertów, 5 grudnia około godziny 8.40. Policja dopiero teraz opublikowała zapis z monitoringu.

Reklama

– Nieznani sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży alkoholu po czym w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego mienia użyli przemocy fizycznej wobec pracownika ochrony – tłumaczy Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. – W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia – dodaje.

Osoby, które wiedzą coś na temat opisywanego zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-200 , 32 32-56-334, lub telefonem alarmowym 112, bądź mailowo kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

Komentarze

Reklama