Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

Zaginął mieszkaniec Tychów. Potrzebna pomoc w odnalezieniu Stanisława B., który pod koniec czerwca wyszedł z mieszkania siostry i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Sprawę prowadzi tyska policja.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Zaginiony w dniu 28.06.2019r. około godz. 17.00 wyszedł z mieszkania swojej siostry mieszczącego się przy ul Edukacji i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu.

B. STANISŁAW , zam. Tychy, 48 lat

Rysopis zgodny z komunikatem policji: Wiek z wyglądu 40 lat, wzrost 175 cm, sylwetka szczupła przekrzywiona na lewą stronę, włosy krótkie ciemne, uszy normalne, nos prosty, uzębienie pełne, zarost w postaci brody i wąsów.

Ubrany: Jasne, długie spodnie, klapki niebieskie, bezrękawnik z wełny w paski fioletowo-szare, bluza granatowa z kapturem.

Znaki szczególne : Za prawym uchem guz wielkości orzecha włoskiego, na szyi po lewej stronie blizna po usunięciu węzłów chłonnych. Głowa pochylona w lewą stronę z tikiem polegającym na kiwaniu. Drące ręce. Podczas wypowiadania się mówi bardzo głośno.

Osoby, które wiedzą coś na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6255, albo bezpłatnym numerem alarmowy 112 lub 997.

Komentarze

Reklama