Wojciech Łyko, dyrektor MZUiM i Andrzej Dziuba prezydent Tychów w trakcie podpisania umowy na ITS w Tychach / fot. MZUiM Tychy

Będą zmiany w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach. Miasto oficjalnie ma poinformować o swoich planach za kilka dni. Na razie coraz głośniej mówi się o odejściu dyrektora Wojciecha Łyko.

W październiku dwutygodnik Nowe Info donosił o pojawieniu się CBA w siedzibie tyskiego MZUiM. – Przyszli panowie w garniturach i poprosili o dokumenty – usłyszeliśmy od jednego z pracowników MZUiM. Miało chodzić o kwestie związane z chodnikami. To nie była pierwsza wizyta CBA w tyskiej jednostce. Biuro interweniuje zazwyczaj po donosach.

W samym Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów huczy od plotek, coraz głośniej mówi się o odejściu dyrektora, ale nie ma to być związane z wizytą CBA. Zmian w MZUiM ma dokonywać wiceprezydent Aneta Moczkowska.

Konkrety poznamy za kilka dni. Wiadomo, że przetasowania w MZUiM będą, udało nam się to potwierdzić w magistracie. W jakim zakresie i jak mocno dotkną jednostkę? O tym przekonamy się wkrótce.

Tychy mają nową wiceprezydent. Miękkie lądowanie Anety Moczkowskiej, wcześniej karuzela stanowisk

Komentarze